Regus Blanchardstown, Dublin, İrlanda

Haberler

Polonya, İrlanda ve daha pek çok ülkede yeni merkezler

Regus, Turin’deki tasarımcı merkezinden Johannesburg’daki tarihi mekanına kadar, dünya çapında yeni merkezleriyle ağını genişletmeye devam ediyor.

 

1. Ağ oluşturmak için ideal nokta
Regus Blanchardstown, Dublin, İrlanda

Regus Blanchardstown‘a ev sahipliği yapan bakımlı ve modern bina, aralarında Maersk, Nike, Puma ve Guidewire Software gibi şirketlerin de bulunduğu 150 şirketin yer aldığı yaklaşık 40 hektarlık ofis kampüsü Blanchardstown Corporate Park’ın girişinde bulunuyor. Yani ağ oluşturma olanaklarından mahrum kalmanızın mümkün olmadığını söylemek yerinde olur. Giriş katında ve birinci kattaki aydınlık mekan, kiralık özel ofislerden ortak çalışma alanlarına, sanal ofisten toplantı odalarına birçok seçenek sunuyor. Ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkan güvenli kapalı otoparkta ise restoran, kreş ve süpermarket gibi olanaklar bulunuyor.
 

2. Varşova "iş" demek
Regus Grojecka 208, Varşova, Polonya

Polonya’nın en çok rağbet gören yeni çalışma alanı merkezlerinden biri Regus Warsaw Grojecka 208‘de yer alıyor. Şehrin batısındaki bu yüksek kaliteli ofis alanı saatlik olarak ofisler ile konferans ve eğitim odaları kiralama olanakları sunuyor. Bu etkileyici binada film dağıtımcısı, spor merkezi ve perakende satış mağazası olmak üzere farklı işletmeler de bulunuyor. Varşova’nın merkezine ve havalimanına, hemen köşe başındaki tren istasyonundan kolaylıkla ulaşılabiliyor. Dinlenmek istiyorsanız etkileyici Szczęśliwice Parkı yalnızca yürüme mesafenizde. Kış sporları tutkunlarına da bir müjdemiz var: Bu parkta yıl boyunca yapay bir kayak alanı bulunuyor.
 

3. Melbourne’le merhabalaşın
Regus Dandenong, Melbourne, Avustralya

Dandenong, Melbourne’ün merkezî iş bölgesinin dışındaki ana iş bölgelerinden biri ve ziyaretçiler artık Regus Dandenong‘dan da faydalanabiliyor. Açık planlı ortak çalışma alanları, konforlu özel ofisler, etkileyici konferans olanakları veya aydınlık toplantı odaları olsun, aradığınız her şeyi burada bulacaksınız. Zemin katta aynı zamanda bir kafe ve oturma alanı bulunuyor. Otobüs ve tren istasyonlarına on dakikadan kısa bir yürüme mesafesinde olan bu lokasyonun civarındaki yerel cazibe merkezleri arasında Little India’nın kafeleri ve mağazaları, Heritage Hill ve Patricia Loop müzeleri yer alıyor.

 

4. Cajun’da ortak çalışma ile kavuşma
Regus Monroe, Louisiana, ABD

Monroe’nun ticari ortamı telekom devi CenturyLink’in hakimiyeti altında. Kurumsal kampüsü şehrin kuzeyindeki Black Bayou Gölü’nün yakınında bulunuyor ve Regus Monroe da civarında yer alıyor. Şehrin birincil teknoloji merkezi olan bu bölge, büyük şirketlerin dinamik bir mozaiğini içeriyor ve ilişkiler kurmak için heyecan verici olanaklar sunuyor. Wi-Fi bağlantılı business lounge ve teknolojik toplantı odaları; eşsiz spor tesisi, parklar, mağazalar ve restoranlara yürüme mesafesinde bulunuyor. Louisiana’da olduğunuza göre, Cajun yemekleri kesinlikle menünüzde olmalı; Monroe da denemeniz için birçok seçenek sunuyor.
 

Regus Gatwick Airport Manor Royal, Crawley, Birleşik Krallık

 

5. Kusursuz tasarım
Regus Ferrucci, Turin, İtalya

Fiat Engineering’in merkez ofisi olmak üzere mimar Ludovico Quaroni ve Vincenzo Passarelli tarafından tasarlanan Regus Ferrucci‘de şık İtalyan tasarımı oldukça ön planda. Her iş istasyonu, özel ofis ve toplantı odası stil sahibi oturma grupları ve çağdaş ışıklandırmalarla birinci sınıf teknolojileri barındıran mükemmel bir zevkle donatılmış. Şehrin her yerine kolayca ulaşım sağlayan otobüs ve tramvay durakları yakınınızda yer alıyor. Piedmont mutfağı ile meşhur olan bu şehrin yüksek kaliteli restoranları da yanı başınızda bulunuyor.
 

6. Tarihi mekân
Regus Foundershill, Johannesburg, Güney Afrika

Regus Foundershill‘e bir kez adım attığınızda onu kolay kolay unutamayacaksınız. Bu 108 yıllık yerel Güney Afrika binası, ana konferans odasındaki vitraylı camları, business lounge’daki antik barı ve ortak çalışma alanlarının üzerinden geçen yüksek ahşap kalasları ile adeta tarihle bezenmiş. Fakat işlevsellik de özel ofisler, paylaşımlı çalışma alanları ve toplantı odalarındaki yüksek hızlı Wi-Fi ile ön planda. Yakınlardaki turistik alanların zıtlığına tanık olmak için Dynamite Company ve Peacemakers müzelerini ziyaret edin. Çevresindeki Founders Hill bölgesi mola vermek için ideal. 
 

7. Çalışın ve uçağınıza gidin
Regus Gatwick Airport Manor Royal, Crawley, Birleşik Krallık

Regus Gatwick Airport Manor Royal‘de büyük şirketlerle dip dibesiniz. Çevredeki Manor Royal iş bölgesi Virgin Atlantic, HSBC ve Deloitte dâhil olmak üzere 600 adet birinci sınıf işletmeye ev sahipliği yapıyor. Bu iyi aydınlatmalı, iki katlı bina hizmet verilen ofisler, ortak çalışma alanları, toplantı odaları içeriyor ve otobüs, tren ve kara yoluyla mükemmel ulaşım bağlantıları sunuyor. Bu lokasyonun yakınında, County Oak Retail Park’takiler de dâhil olmak üzere mağazalar ve restoranlar bulunuyor. Mesai saatleri dışında yalnızca birkaç dakikalık mesafenizdeki Old Gatwick Air Terminal Museum, Gatwick Aviation Museum veya Crawley Museum arasında seçim yapabilirsiniz.
 

8. Endüstrinin kalbi
Regus Grugaplatz, Essen, Almanya

Essen, Alman üretimi ve işletmelerinin kalbi sayılan endüstri şehridir. Regus Grugaplatz ile siz de bu şehrin bir parçası olabilirsiniz. Hareketli Rüttenscheid bölgesindeki bu modern ve yenilenmiş iş merkezi; yüksek hızlı Wi-Fi, konforlu oturma alanları ve şık mobilyaları olan ofis alanları, toplantı odaları, paylaşımlı masalara erişim sağlıyor. Ayrıca merkez, 24 saat otopark ve toplu taşıma bağlantılarına erişim olanakları sunuyor. Öğle aranızda, UG Sanat Müzesi’nde Essen’in kültürel ve endüstriyel geçmişine yolculuk edebilirsiniz. Yemek seçeneklerine gelince, merkezden mağazalar ve restoranlarla dolu işlek bir caddeye kolaylıkla ulaşılabiliyor. 
 

9. Yerel lezzetler
Regus Avenida de los Pinos, Murcia, İspanya

Çarpıcı siyah cam dış cephesiyle Regus Avenida de los Pinos bu canlı ve ticari şehrin göbeğinde ziyaretçileri karşılıyor. İçeride tümü yüksek hızlı Wi-Fi bağlantılı kiralık ofisler, toplantı odaları ve ortak çalışma alanları seçenekleri bulacaksınız. Dışarıda ise sizi Fofó Parkı gibi yeşil alanlar çevreliyor. Otopark olanağı mevcut olan merkezin yakınında üç otobüs durağı var. Murcia, İspanya’nın en seçkin gastronomi merkezlerinden biri. Etli turtanın Murcia yorumu olan pastel de carne gibi yerel lezzetleri denemeye hazır olun.
 

10. Modern merkez
Regus Tiel, Tiel, Hollanda

Regus Tiel, Westroijen ticari parkındaki parlak gümüş binanın ikinci katında yer alıyor ve bu merkeze A15 otobanından kolaylıkla ulaşılabiliyor. Modern ve tam teçhizatlı, tasarım harikası alanların büyük pencerelerinden içeriye doğal ışık doluyor. Burada özel ofislerden ortak çalışma alanlarına, sanal ofisten kiralık toplantı odalarına kadar Tiel’de ihtiyacınız olabilecek her şey bulunuyor. Hızlı ve güvenli Wi-Fi ağına bağlanarak, sizin gibi profesyonellerden oluşan hareketli topluluğun enerjisinin bir parçası olun. Flipje & Streekmuseum’daki etkileyici interaktif sergilerle Tiel’in uzun geçmişiyle tanışın.